ZBROJARZ NIEMCY Ostróda

Data publikacji: Sierpień 8, 2017
  • Lokalizacja: Sopot, Ostróda, Warmińsko-Mazurskie, Polska

Pilnie poszukujemy 20 zbrojarzy budowlanych do wykonywania fundamentów oraz do pracy przy prefabrykatach.
Główne zadania:
wylewanie fundamentów
łączenie płyt betonowych przy pomocy prętów zbrojeniowych
łączenie konstrukcji rożnymi metodami
Wymagania
Doświadczenie w pracy jako zbrojarz.
Mile widziana znajomość języka niemieckiego.
Oferujemy
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z niemieckim pracodawcą na minimum pół roku.
Atrakcyjna stawka.
Zakwaterowanie.
Pierwszy dojazd.

Kontakt ze sprzedawcą Udostępnij

Przydatne informacje

  • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
  • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
  • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
  • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"