Pracownik budowlany - Niemcy Olsztyn

Data publikacji: Marzec 9, 2018
  • Lokalizacja: Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska

Stanowisko: Pracownik budowlany

Miejsce pracy: Monachium
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Opis stanowiska: budowa budynków i domów, prace wykończeniowe, remonty oraz różne prace budowlane.

Wymagane kwalifikacje:
- min. 1 rok doświadczenia w pracach budowlanych
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego
- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy legalne zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy.
Zakwaterowanie zapewnione – koszt około 250 euro.
WYNAGRODZENIE: 1400 – 2000 euro netto

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres biuro@gastamo.pl
Prosimy o podanie nazwy stanowiska w tytule wiadomości.
Prosimy również o dołączenie obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych

Więcej informacji pod nr telefonu: 535 050 928

Kontakt ze sprzedawcą Udostępnij

Przydatne informacje

  • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
  • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
  • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
  • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"