kWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY

Data publikacji: Maj 18, 2018
  • Lokalizacja: Ostróda, Warmińsko-Mazurskie, Polska

Firma P.W. KARABELA-CK Sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

KWALIFIKOWANY
PRACOWNIK OCHRONY
Miejsce pracy: Ostróda

WYMAGANIA:
• wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony – warunek konieczny
• pozwolenie na broń- mile widziane
• orzeczenie o niepełnosprawności – mile widziane

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• ochrona osób i mienia

OFERUJEMY:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• dobór obiektu do możliwości oraz predyspozycji pracownika
• terminową realizację świadczeń wynikających z umowy,
• możliwość dodatkowych środków na leki i rehabilitację
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
P.W. KARABELA-CK Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Warszawska 34 jest Firmą specjalizująca się w świadczeniu usług ochrony mienia oraz usług porządkowych.
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny 41 341 20 28, 503 093 924 lub przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres rekrutacja@karabelack.pl
Dziękujemy za wszystkie zgłoszone oferty!
Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Kontakt ze sprzedawcą Udostępnij

Przydatne informacje

  • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
  • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
  • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
  • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"